Життя прекрасне - фото

Життя прекрасне

Социальний культурний проект "Життя прекрасне" спрямований на психологічну реабілітацію і адаптацію пенсіонерів з інвалідністю, які вимушено покинули свої домівки на Сході.

Під опікою Фонду "Кожен Може" знаходяться старенькі, які пережили травмуючі події на Донбасі – артилерійські обстріли, вимушене перебування в зоні бойових дій, поранення і втрата близьких.

Вони бігли від жахів війни, помістивши все своє життя в одну валізу. Зараз вони живуть на мирній території, але ведуть замкнутий спосіб життя, мало куди виходять, концентруються на внутрішніх проблемах. Бояться починати нове життя і сподіваються повернутися до колишньої реальності. Їх переслідують нав'язливі спогади, втрата інтересу до життя, апатія, відчуття відокремленості від інших людей, почуття нездатності впоратися з життєвими завданнями і проблеми з плануванням свого майбутнього.

Мета проекту "Життя прекрасне" перемикати свідомість на позитивні думки, повернути смак до життя.

Багато хто з наших підопічних жодного разу не був у центрі міста, хоча переїхали до Київа в 2014 році. Їх маршрут: будинок, магазин, аптека, соцзабез, Пенсійний фонд.

Проект спрямован та те, щоб розкрити це замкнене коло. Показати красиве місто, мешканцями якого вони тепер є. В рамках проекту ми створюємо для стареньких різноманітні заходи: прогулянку по Дніпру на пароплаві, похід в театр та на концерт, екскурсію містом, тощо.

Ми нагадуємо нашим підопічним, що життя прекрасне.