Напрямки допомоги лікарням

Фонд “Кожен Може” системно підтримує лікарні в Україні: закуповує медичне обладнання для діагностики та операцій, витратні матеріали, матеріали для лабораторних досліджень медичні товари та засоби індивідуального захисту для медиків, сплачує ремонт медичного обладнання.

Це витрати, які не покриваються бюджетним коштом. Обладнання, яке фонд системно передає в реанімації підопічних дитячих лікарень допомагає рятувати тисячі дитячих життів.

Напрямки допомоги лікарням

Системна підтримка медичних закладів

Завдяки допомозі благодійників та партнерів фонду за останні два роки надали допомогу:
Науково-практичному медичному центру дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України.
Відремонтували апарат штучної вентиляції легенів. Придбали фазований датчик (виробництва Sonoscanner, Франція) та 150 трубок-чохлів до нього, Мікроконвексний датчик та багатопортовий пристрій SunDuo.
Придбали для клініки 90 одноразових захисних костюмів (комбінезонів), 100 пар бахілів з зав’язками, 100 літрів антисептика, 250 трубок-чохлів датчика ПЕТ, 150 гелів для УЗД, 30 банок дезінфекційних серветок.

Київській міській дитячій клінічній лікарні №1 Придбали пристрій Bair Hugger™ для обігріву пацієнта та Монітор пацієнта uMEC 10 укомплектованого аксесуарами.

Системна підтримка медичних закладів

Гуманітарна допомога

Фонд “Кожен Може” підтримує українські лікарні передачею в якості гуманітарної допомоги товарів, необхідних для якісного надання медичної допомоги пацієнтам.

Так в період з 2014 по 2015 рік, в рамках Програми швидкого реагування на надзвичайні ситуації, фонд прийняв та передав в 63 українські лікарні три контейнери гуманітарної допомоги з медичним обладнанням та витратними матеріалами.

Діаспори, які передавали цю гуманітарну допомогу оцінили її в 25 млн. гривень.

Гуманітарна допомога

Підтримка лікарень

В 2015 – 2019 роках фонд постійно купував в Київський міський центр переливання крові реактиви та інші матеріали, необхідні для перевірки крові.

Фонд надавав постійну підтримку медичним обладнанням та витратними матеріалами Київській міській клінічній лікарні №17, Опіковому центру в м. Київ, Інституту нейрохірургії ім. Ромоданова. В рамках співпраці фонду с посольством Австралії в Україні — Київським міським клінічним лікарням №17 та №2.

Клінічна лікарня в Старобельску була устаткована необхідним лікувальним та діагностичним обладнанням.

Підтримка лікарень

Проекти допомоги лікарням

Допомога Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Львівська філія. - фото
Детальніше

Допомога Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Львівська філія.

Завдяки спільноті кардіо-мам, які створили фандрайзингові кампанії на благодійній платформі "Кожен Може" ми маємо змогу підтримувати кардіоцентр.

Три електрокардіографи та набори електродів для Кардіоцентру - фото
Детальніше

Три електрокардіографи та набори електродів для Кардіоцентру

В Центр дитячої кардіології та кардіохірургії фонд "Кожен Може" передав три електрокардіографи, чотири електроди-прищепки дитячі та сто чотири набори електродів.

Витратні матеріали для мікроконвексного датчику - фото
Детальніше

Витратні матеріали для мікроконвексного датчику

Фонд "Кожен Може" придбав та передав лікарям Центру дитячої кардіології та кардіохірургії витратні матеріали для Мікроконвексного датчику.

Мікроконвексний датчик та багатопортовий пристрій SunDuo - фото
Детальніше

Мікроконвексний датчик та багатопортовий пристрій SunDuo

Ми придбали та передали лікарям Центру дитячої кардіології та кардіохірургії обладнання , яке дозволяє діагностувати ускладнення у немовлят.

Допомогти лікарням

Кошти списуватимуться
відсьогодні (23.07.2024)