Фонд "Кожен Може" в партнерстві з благодійною організацією "10 гривень" придбали монітор пацієнта uMEC 10 укомплектований аксесуарами відділенню анестезіології та реанімації Київської міської дитячої клінічної лікарні №1.
У реанімаційній палаті 19 місць, і на кожного малюка, для високоточної діагностики і безперешкодного відстежування стану потрібен такий монітор, якісний та надійний. Монітор пацієнта uMEC – дозволяє зробити електрокардіограму, виміряти частоту серцевих скорочень, частоту дихання, температуру, зміни артеріального тиску. Монітор може працювати 4 години від батареї та за відсутності мережі. Реанімація постійно заповнена дітками різного віку, серед яких і малечі з дитячого будинку.
12 із 17 моніторів в операційному блоці і реанімації старі та постійно ламаються. Такий монітор будь-якої секунди може вийти з ладу, а на кону дитяче життя. Тепер лікарям буде простіше рятувати маленькі життя.
Вже після обіду того ж дня, що монітор був переданий, він був використаний на складній операції.
Пов’язані проекти
Матеріальна підтримка родин військових, що загинули в АТО
Три електрокардіографи та набори електродів для Кардіоцентру
В Центр дитячої кардіології та кардіохірургії фонд "Кожен Може" передав три електрокардіографи, чотири електроди-прищепки дитячі та сто чотири набори електродів.
Фазований датчик для центру дитячої кардіології і кардіохірургії
Ми придбали Фазований датчик (виробництва Sonoscanner, Франція) та 150 трубок-чохлів до нього для Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України.
Реагенти для Київського міського центру крові.
Фонд "Кожен Може" передав у міський центр крові ізотонічні розчинники Swelab Alfa Ділуент (20 літрів) та Swelab Alfa Лізуючий (5 літрів) для перевірки гематологічних зразків на аналізаторі.
