Kids Leadership Camp - фото

Kids Leadership Camp

Фонд "Кожен Може" втілив у життя два раунди Kids Leadership Camp– інноваційного проекту неформальної освіти, спрямованого на розиток волонтерства та благодійності.

Kids Leadership Camp складається з циклу освітніх та творчіх заходів для дітей та підлітків, що має на меті поєднати молодь спільною ідеею розвитку, взаємодопомоги, відповідальності, усвідомленності та толерантності.

Kids Leadership Camp проект для дітей 12-15 років, які постраждали від війни в Україні, а також для вмотивованих підлітків з Києва. Це акселератор для соціальних, культурних та благодійних проектів, що створені підлітками.

Учасники табору визначали актуальні соціальні проблеми в Україні та розробили власні соціальні проекти, щоб змінити країну на краще.

Проект складається з трьох модулів.

Перший – «Я – особистість», під час якого з підлітками розбірають цінності кожної дитини, внутрішній світ та інтереси.

Другий модуль – «Я – мрійник», у рамках якого проходять зустрічі зі спікерами, які діляться своїм досвідом просування соціальних проектів та надихнуть дітей на створення своєї справи.

Останній модуль табору – «Я – лідер». Діти планують свої власні соціальні проекти, у розробці яких їм допомагають ментори.

Результат пілоту Kids Leadership Camp 1.0 одинадцяіть випускників-підлітків, лідерів соціальних проектів.

Kids Leadership Camp 2.0  має 10 випускників, які втілили свої проекти у жіття.