Напрямки допомоги стареньким

З 2014 року під постійною опікою нашого фонду знаходяться старенькі з інвалідністю, які постраждали від війни в Україні, та потребують підтримки.

Весь цей час, завдяки благодійникам ми надаємо адресну підтримку цим літнім людям, які залишили свої домівки на Сході України через воєнні дії.

Напрямки допомоги стареньким

Адресна допомога

Завдяки благодійникам бабусі та дідусі отримують продукти, продуктові сертифікати та речі першої необхідності. А під час загострення карантину через COVID волонтери фонду розвозили теплу їжу та продуктові набори по квартирах, тим підопічним, що мешкають в Києві і кур’єрською доставкою під двері для тих підопічних, які живуть в інших містах України.

В рамках проекту адресної допомоги літні переселенці з інвалідністю отримують від фонду тонометри, глюкометри, медикаменти, які не видаються державою безкоштовно та засоби гігієни.

Адресна допомога

Соціально-психологічна підтримка

Ми проводимо для підопічних стареньких фонду зустрічі у групах підтримки та з психологом, запрошуємо цікавих гостей, проводимо майстер- класи, готуємо подарунки на свята. Завдяки вашим благодійним внескам намагаємося зробити старість підопічних гідною, надати підтримку, якої вони так потребують.

Ваші благодійні внески для стареньких в фонд — це турбота про пенсіонерів-переселенців, які з 2014 року знаходяться під опікою “Кожен Може”.

Постійна координаторка напрямку — волонтерка Ольга Задорожня.

Соціально-психологічна підтримка

Проекти допомоги стареньким

Ліки для стареньких - фото
Детальніше

Ліки для стареньких

Медикаменти для пенсіонерів з інвалідністю, які вимушено покинули свої домівки на Сході.

Засоби гігієни для пенсіонерів - фото
Детальніше

Засоби гігієни для пенсіонерів

Засоби гігієни для пенсіонерів з інвалідністю, які вимушено покинули свої домівки на Сході.

Підтримка тонометрами та глюкометрами - фото
Детальніше

Підтримка тонометрами та глюкометрами

Проект підтримки пенсіонерів з інвалідністю, які вимушено покинули свої домівки на Сході.

Життя прекрасне - фото
Детальніше

Життя прекрасне

Соціальний культурний проект "Життя прекрасне" спрямований на психологічну реабілітацію і адаптацію пенсіонерів з інвалідністю, які вимушено покинули свої домівки на Сході.

Допомогти стареньким

Кошти списуватимуться
відсьогодні (23.07.2024)