Пристрой Bair Hugger™ для обігріву пацієнта - фото

Пристрій Bair Hugger™ для обігріву пацієнта

Під час екстреної операції хворий малюк получив опіки шкіри, тому що у відділенні не було пристрою для безпечної і ефективної підтримки нормальної температури тіла при операційних втручаннях. На жаль, всі запити лікарні до державних органів осталися без позитивного відгуку. Тому фондом "Кожен Може" за допомогою благодійників було зібрано суму 53 065 грн. на пристрій для обігріву маленьких пацієнтів і допоможе щороку рятувати на операційному столі життя більше 200 дітей.

Представниками фонду «Кожен Може» відбулася передача Пристрою Bair Hugger™ для обігріву пацієнта Відділенню анестезіології та реанімації Київської міської дитячої клінічної лікарні №1. І одразу цей прилад був використаний на операції маленької дівчинки, забезпечивши швидке та точне нагрівання, безпечність, точність показників, контроль за параметрами температури, калібрування, та уникнення помилок.

Практично у кожного пацієнта в стані хірургічного втручання з'являється небезпека розвитку ненавмисної гіпотермії. Ускладнення періопераційної гіпотермії включають коагулопатії і збільшення потреби в переливанні препаратів крові, інфекції області хірургічного втручання, уповільнений метаболізм лікарських речовин, збільшення термінів одужання, тремтіння і тепловий дискомфорт. Зігрівання пацієнтів і підтримання температури тіла на рівні 36,0°C дозволяє підвищити ефективність лікування, знизивши частоту ускладнень, пов'язаних з ненавмисною гіпотермією.

Тепер, завдяки придбаному пристрою маленькі пацієнти Відділення анестезіології та реанімації Київської міської дитячої клінічної лікарні №1, будуть позбавлені зайвих ризиків і будуть скоріше відновлюватись після операцій та одужувати на радість батькам, лікарям и нам з вами.