Витратні матеріали для мікроконвексного датчику - фото

Витратні матеріали для мікроконвексного датчику

Фонд "Кожен Може" придбав та передав лікарям Центру дитячої кардіології та кардіохірургії витратні матеріали для Мікроконвексного датчику. Обладнання, що дозволяє діагностувати ускладнення у немовлят, потребує для використання витратні матеріали.

Ми закупили 250 трубок-чохлів датчика ПЕТ, 150 гелів для УЗД, 30 банок дезінфекаційних серветок. Всі ці матеріали одразу використовються в дитячій реанімації. Датчик дозволяє отримати найбільш якісне зображення всіх внутрішніх органів і голови дитини, що допомагає виявити проблему на ранній стадії.

Щорічно в Україні близько 4 000 дітей народжується із вродженими аномаліями серцево-судинної системи, 30-40% з них знаходяться в критичному стані з перших днів життя і потребують негайного хірургічного втручання.

Для українських дітей в Центрі дитячої кардіології і кардіохірургії все безоплатно, починаючи з первинної консультації і закінчуючи операціями будь-якого ступеня складності. Це частково покривається державною програмою, решта завдяки благодійникам.