З 24 лютого 2022 року напрямок діяльності фонду «Кожен Може» у допомозі лікарням в Україні розширено.
З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну ми підтримуємо не тільки дитячі реанімації та заклади, де проводять операційні втручання та лікування дітей з інвалідністю. Ми також надаємо допомогу закладам, які лікують поранених та постраждалих внаслідок бойових дій. Фонд надає допомогу у вигляді медичного обладнання, витратн их матеріалів , які потребують медики, тощо.
Але є і нові для нас запити. Наприклад анатомічні візки, які потребує відділ судово-медичної експертизи трупів у Києві.
Ми вдячні кожному благодійнику, який підтримує цей напрямок діяльності фонду! Ваша допомога є безцінною. Завдяки вашим благодійним внескам ми можемо забезпечити лікарні та медичні установи необхідним обладнанням та витратними матеріалами.
Дякуємо вам за неймовірну підтримку!
⠀
Більше новин
![Благодійний челендж «Скільки в тобі Нямських?» - фото](/assets/thumbs/384x225/niamski1.jpg)
Благодійний челендж «Скільки в тобі Нямських?»
![Charity Black Friday від фонду Кожен Може - фото](/assets/thumbs/384x225/2593213196300435483404445291412698540535877n.jpg)
Charity Black Friday від фонду "Кожен Може"
![Фонд Кожен Може та бренд LAVA презентували мерч - фото](/assets/thumbs/384x225/lava1.jpg)
Фонд "Кожен Може" та бренд LAVA презентували мерч
![Фонд «Кожен Може» запускає новий сайт. - фото](/assets/thumbs/384x225/photo2022-02-18-122900.jpeg)
Фонд «Кожен Може» запускає новий сайт.