Благодійний фонд «Кожен Може» оголошує про запуск нового веб-сайту. Його ключовою функцією стала можливість оформити підписку на щомісячну благодійну допомогу, суму та цільове призначення якої визначає сам благодійник, а також опція разової допомоги.
Невеликі регулярні платежі, що будуть списуватися з карти благодійника, спрямують на допомогу дітям, людям похилого віку та лікарням. Для того, щоб статус підписки можна було легко змінити у будь-який момент, на сайті створили зручний особистий кабінет.
Ще одна новація сайту — благодійна платформа, на якій кожен бажаючий може організувати власний збір коштів для підопічних Фонду, користуючись будь-якою нагодою, як-то день народження, визначна дата чи челендж. Організатор кампанії матиме змогу запросити до участі у ній своїх друзів та колег, щоб разом зібрати необхідну суму.
«Ми щасливі, що нам вдалося зробити благодійність настільки ж простою, як підписка на сервіси в інтернеті, — говорить Пуцкова Марія, співзасновниця та операційна директорка фонду "Кожен Може". — Відтепер допомогти тим, хто потребує підтримки, дійсно може кожен. Користувачі мають змогу оформити підписку на будь-яку суму — навіть 100 гривень на місяць зроблять чиєсь життя трошки легшим».
Запрошуємо вас відвідати новий сайт фонду «Кожен Може». Проєкт впроваджується за фінансової підтримки Zagoriy Foundation.
Більше новин
![Допомога дітям під час війни - фото](/assets/thumbs/384x225/2776785017136935999712746682282239117654756n.jpg)
Допомога дітям під час війни
![Акція до дня спонтанного прояву доброти - фото](/assets/thumbs/384x225/photo2022-02-18-123941.jpeg)
Акція до дня спонтанного прояву доброти
![The People’s Film Club в Лодоні збирає кошти для України - фото](/assets/thumbs/384x225/photo2023-12-13-171328.jpeg)
The People’s Film Club в Лодоні збирає кошти для України
![Вісім років плідної співпраці. Гуманітарна Пошта України та фонд Кожен Може - фото](/assets/thumbs/384x225/photo2023-12-13-171339.jpeg)
Вісім років плідної співпраці. Гуманітарна Пошта України та фонд "Кожен Може"