Спеціальне харчування для дітей з інвалідністю - фото

Спеціальне харчування для дітей з інвалідністю

Підопічні діти фонду з такими діагнозами, як ДЦП та СМА часто мають дефіцит ваги, який може викликати затримки у формуванні органів тканин, патології рухового апарату і відставання в нервово-психічному розвитку.

Щоб уникнути цих проблем діти мають постійно вживати спеціальне харчування. Розповідає мама підопічної фонду Поліни: «Одвічне питання для мене: чого-б такого приготувати Поліні або дати їй, щоб вона погладшала. Звичайно, у дітей зі СМА менше м'язової маси і для них важче визначити "правильний" показник ваги, але зараз Поля важить всього 18.3 кг при зрості 130 см і це мало для неї.Тому кожні +100 грам у вазі Поліни викликають радість. Крім основних прийомів їжі у Полі кілька перекусів протягом дня і обов'язково на ніч спеціальне харчування. Нажаль, таке спеціальне харчування є досить дорогим, а якщо врахувати, що приймати його потрібно щодня, для харчування м'язів необхідним білком, то допомога в його придбанні стає для мене справжнім скарбом.

Ми з Полінкою від щирого серця говоримо величезне, величезне « Дякуємо» Благодійному Фонду "Кожен Може" за постійну підтримку такім цінним харчуванням! СПАСИБІ ВАМ за Вашу доброту, турботу і увагу !!»

Проект підтримки дітей спеціальним харчуванням допомагає багатьом дітям покращити стан, а батькам додає впевненості.