Засоби індивідуального захисту від COVID-19 для лікарів - фото

Засоби індивідуального захисту від COVID-19 для лікарів

До фонду звернувся Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України з проханням придбати засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) у відділення інтенсивної терапії.

Усі пацієнти, які поступають до Центру, проходять тестування на коронавірус. Однак тести можуть мати похибку до 30%. Оскільки деякі симптоми COVID-19 схожі на симптоми серцево-судинних захворювань, існує ризик впливу інфекції на персонал лікарні. З огляду на те, що коронавірусна інфекція передається повітряно-крапельним шляхом і дуже заразна, персонал, що працює у відділенні інтенсивної терапії, повинен мати у своєму розпорядженні засоби індивідуального захисту, і це має вирішальне значення: лікар, що заразився, не зможе нікого врятувати.

Ми придбали та передали на баланс клініки: 90 одноразових захисних костюмів (комбінезонів), 100 пар бахілів з зав’язками, 100 літрів антисептика, на суму 43 860 грн. Всі вони вже в роботі і персонал інтенсивної терапії Центру має можливість продовжувати свою важливу працю.

Щорічно в Україні близько 4 000 дітей народжується із вродженими аномаліями серцево-судинної системи, 30-40% з них знаходяться в критичному стані з перших днів життя. Ці діти не можуть чекати, коли карантин в країні закінчиться, оперувати їх треба негайно. Дякуємо лікарям за їх самовіддану працю!