Оплата реабілітацій для дітей з інвалідністю - фото

Оплата реабілітацій для дітей з інвалідністю

Більшість із підопічних дітей фонду мають захворювання, які потребують тривалого лікування. Одним з найважливіших методів лікування для дітей з ДЦП є реабілітація.

Важливі цілі фізичної реабілітації- не допустити ослаблення та атрофії м’язів внаслідок недостатнього їх використання та уникнути контрактур, при яких напружені м’язи стають малорухомими та фіксуються в патологічному положенні. Кожен курс реабілітацій приносить дітям вагомі результати як в розумовому, так і в фізичному розвитку: діти починають розмовляти, робити перші кроки, навчаються самостійно одягатися та обслуговоувати себе.

Дитина має проходити 3-7 курсів реабілітацій на рік, і нажаль тільки один із курсів може бути сплачуеним за державний рахунок. Вартість одного курсу реабілітації 20-35 тис. грн., і батьки не в змозі самостійно оплатити лікування. Робити перерви між курсами реабілітацій також неможна, адже кожна така перерва спричиняє відкат у набутих навичках та вміннях дитини.

Всі реабілітаційні центри, з якими співпрацює фонд мають державну медичну ліцензію та професійні команди лікарів та реабілітологів.

Оплата реабілітацій для дітей дуже важливий проект: завдяки йому діти мають шанси наблизитись до здорового життя, а батькі впевнені, що вони не залишаться без підтримки.