Логопедичні зонди для дітей з інвалідністю - фото

Логопедичні зонди для дітей з інвалідністю

Для таких діагнозів як ДЦП характерні малорухливість або нерухомість м'язів обличчя і мови, труднощі або неможливість в вимові слів.

Щоб дитина з інвалідністю сказала своє перше слово «МАМА», необхідний масаж органів артикуляції спеціальними інструментами - логопедичними зондами.

За допомогою них зменшується кількість патологій мовного апарату; приводяться в робочий стан м'язи, які раніше не були задіяні; поліпшується дикція; з'являється більша кількість артикуляційних рухів; приводиться в норму тонус м'язів обличчя. А в результаті поліпшення руху крові та лімфи відбувається також більш активне кровопостачання судин головного мозку, що впливає на його роботу і процеси відновлення центральної нервової системи.

У центрах реабілітації, куди батьки возять своїх малюків, такий масаж входить в обов'язкову програму. Але одного курсу в кілька місяців, дуже мало для отримання результатів.
Виконання логопедичного масажу в домашніх умовах при дизартрії, ДЦП, затримці мовного або психічного розвитку, багато в чому збільшує шанси маленького пацієнта на одужання. Саме тому ми купили набори логопедичних зондів, щоб діти мали можливість отримувати масаж і вдома.