Вже третій день команда фонду мандрує містами та містечками на Сході.
Наш маршрут: Київ – Костянтинівка – Покровськ – Добропілля– Краматорськ– Слов’янськ– Київ.
Мета експедиції – зустрічи з підопічними родинами фонду, що мешкають на сході України.
У двох Полін (в Краматорську і Слов’янську) ми вже бували в гостях, а двох Саш в Покровську, Вероніку і Ярослава в Добропіллі та Богдана в Слов’янську відвідали вперше. Всі наші підопічні діти мають інвалідність та отримують від фонду системну підтримку та допомогу в лікуванні, завдяки вашим благодійним внескам.
Проект ЕКСПЕДИЦІЯ НА СХІД виник тому, що у кожної дитини є своя історія, яка має бути почутою.
Домашні візити до підопічних родин це можливість зустрітись наживо. Ми спілкуємось з батьками про потреби, бачимо, як живе дитина та дізнаємось про її мрії.
Це важлива можливість зробити гарні фото та відео дітей, адже в експедицію з нами вирушають найкращі фотографи. Цього разу з нами камерамен Костянтин. Фото та відео, зроблені під час експедиції дуже допомагають розповідати історію родини та оплачувати дітям операції, реабілітації та ліки.
Більше новин
![Акція до дня спонтанного прояву доброти - фото](/assets/thumbs/384x225/photo2022-02-18-123941.jpeg)
Акція до дня спонтанного прояву доброти
![Благодійний челендж «Скільки в тобі Нямських?» - фото](/assets/thumbs/384x225/niamski1.jpg)
Благодійний челендж «Скільки в тобі Нямських?»
![Допомога дітям під час війни - фото](/assets/thumbs/384x225/2776785017136935999712746682282239117654756n.jpg)
Допомога дітям під час війни
![Щедрий Вівторок 2021. Кожен Може - фото](/assets/thumbs/384x225/photo2021-11-29-124230.jpeg)
Щедрий Вівторок 2021. Кожен Може