Ремонт апарату штучної вентиляції легенів - фото

Ремонт апарату штучної вентиляції легенів

Ремонт апарату штучної вентиляції легенів для Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України.

До нашого фонду звернулися дві українських родини Топчій і Адамчуків – батьки маленьких дівчаток Олесі і Саші. Їхні малятка народилися з вродженою вадою серця, яка не сумісна з життям. Але, звернулися родини не за допомогою своїм дітям, а за допомогою лікарні, де врятували їх дітей.   Вони дізналися, що в Науково-практичному медичному центрі дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України зламався апарат штучної вентиляції легенів. Так дві дівчинки Олеся і Олександра стали обличчям проекту збору коштів на ремонт апарату ШВЛ і самими маленькими фандрайзерками нашого фонду.

Завдяки благодійним внескам добродіїв була зібрана сума 57 750 грн. на ремонт апарату штучної вентиляції легенів.

Кожен рік в Україні народжується близько 5000 малюків з вродженою вадою серця.

В Науково практичному медичному центрі дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України щорічно оперуються 3000 дітей. Для українських дітей тут все безкоштовно, починаючи з первинної консультації і закінчуючи операціями будь-якого ступеня складності.

І за його допомогою лікарі вже рятують кардіо-діток в Науково-практичному медичному центрі дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України.

Ми висловлюємо свою щиру подяку кожному, хто підтримав проект ремонту апарату ШВЛ.