Допомога дітям

Фонд не тільки допомагає дітям з інвалідністю отримати необхідну медичну допомогу, а разом з цим розвиває системні проекти допомоги дітям та проводить різноманітні заходи для підопічних родин.

Зробіть благодійний внесок. Підтримайте дітей:

Donate

 Наша мета  допомогти  маленьким підопічним фонду, що мають тяжкі захворювання та постраждали від війни мати щасливе життя та інтегруватися у суспільство.

АДРЕСНА ДОПОМОГА (кожному конкретному підопічному): 

Під постійною опікою фонду майже 50 родин, в яких ростуть діти  з важкою формою інвалідності. Всі підопічні діти з родин, що постраждали від війни в України (ВПО або мешкають на Сході України). Це досить складний проект фонду, адже індивідуальний підхід до кожної дитини окрім коштів вимагає багато часу, докумантації та уваги.

В рамках адресної допомоги підопічним дітям ми:

  • сплачуємо дітям операції та курси реабілітацій
  • закуповуємо медикаменти та розходні матеріали, які не видаються дітям за державний кошт
  • купуємо обладнання для дітей з інвалідністю (інвалідні візочки, вертікалізатори, обладнання для дітей з ДЦП, обладнання для незрячих)
  • закуповуємо спеціальне харчування та засоби гігієни для дітей з інвалідністю

Фонд на звязку з кожною дитиною. В рамках проекту Експедиція на Схід  волонтери та співробітники фонду відвідують родини, що мешкають у Донецькій та Луганської області.

СОЦІАЛЬНА ДОПОМОГА

Окрім допомоги у лікуванні і реабілітаціії  наші підопічні  діти також потребують уваги та підтримки у соціалізації та адаптації у суспільстві.

Саме тому в рамках соціальної та культурної підтримки Фонд робить подарунки дітям на свята та дні народження, проводить великі святкові зустрічі для дітей та батьків, робить інклюзивні заходи для підопічних фонду.

ДОПОМОГА ДІТЯМ В ЛІКАРНЯХ.

Це один з важливих проектів фонду. На отримані благодійні внески ми закупаємо витратні матеріали, медичне обладнання для діагностики та операцій, медичні товари та засоби індивідуального захисту та сплачуємо ремонт медичного обладнання в підопічних лікарнях. Цей проект допомагає рятувати тисячі дитячих життів.

НАШІ ДІТИ.

Тут короткий опис історій деяких з наших підопічних. Саме вони і ще сотні таких дітей отримують вашу допомогу в адресних проектах та в підопічних лікарнях.

Більш детальні історії підопічних  дітей  фонду “Кожен Може” можна побачіті на платформі  Dobro.ua

   

         

ПІДТРИМАЙТЕ ПРОЕКТ ДОПОМОГИ ДІТЯМ, НАТИСНІТЬ НА КНОПКУ:

Donate

або перекажіть на карту фонда у Приват: 5169 3305 1538 3856

(оформлена на Лисак Марину, співзасновницю фонду)

Відскануй цей QR код у додатку Приват 24. Введи зручну суму благодійної пожертви. Дякуємо!

Відскануй цей QR код у додатку Приват 24.
Введи зручну суму благодійної пожертви.
Дякуємо!

А це відео, які ми знімаємо під час Експедиція на Схід.

У зв’язку з великою кількістю звернень, фонд «Кожен Може» дуже ретельно відбирає бенефіціарів, перевіряє усі документи, знайомиться особисто з умовами проживання та консультується по кожному випадку з вузькими спеціалістами.


Watch Dragon ball super