Розвиток благодійності та волонтерства

Одною з важливих задач фонду “Кожен Може” є розвиток благодійності та волонтерства в Україні. Наша організація виросла з волонтерської ініціативи, тому ми знаємо наскільки важливий внесок кожного у спільну справу.

НАША ЗАДАЧА популярізація волонтерства та філантропії та сприяння лідерству в громадах:

  • Ми залучаемо волонтерів до участі в проектах фонду,
  • ініціюємо  благодійні акції, події та заходи на користь підопічних фонду
  • підтримуємо волонтерські ініціативи та  інклюзивні проекти
  • координуємо проекти неформальної освіти про волонтерство для дітей та молоді 
  • впроваджуємо грантові програми для розвитка волонтерства,
  • популяризуємо ідеї благодійності на соціальних заходах міста: ярмарках, фестивалях та інших масових заходах.

ПІДТРИМАЙТЕ РОЗВИТОК  БЛАГОДІЙНОСТІ ТА ВОЛОНТЕРСТВА, НАТИСНІТЬ НА КНОПКУ:

Donate

УЧАСТЬ ВОЛОНТЕРІВ У ПРОЕКТАХ ФОНДУ.

Ми залучаємо волонтерів до участі в інклюзивних заходах фонду та у святкових зустрічах для підопічних дітей з інвалідністю та їх батьків. Координуємо волонтерський проект подарунків підопічним дітям фонду на свята та дні народження. Підтримуємо участь волонтерів у розвозці продуктових сертіфікатів та медикаментів підопічним стареньким фонду.

БЛАГОДІЙНІ ВОЛОНТЕРСЬКІ АКЦІЇ ТА ЗАХОДИ НА ПІДТРИМКУ ПІДОПІЧНИХ “КОЖЕН МОЖЕ”.

«Книжкова барахолка» 

Проект EverybodyCan Books приймає від бажаючих книжки в гарному стані і обмінює їх на благодійні внески на користь підопічних фонду он-лайн та на оффлайн заходах.

Ви можете купити книжки або передати свої.

«Тиждень благодійних заходів ЧеріТі» – це тиждень івентів з метою зібрати і передати кошти на реабілітації, ліки та інше необхідне для малечі, підопічних фонду «Кожен Може». Організувати та провести такі благодійні івенти можуть всі бажаючі. Майстер-клас або розпродаж, квест або театральна вистава, просто посиденьки з друзями чи гучна костюмована вечірка – організувати можна що завгодно та зібрати благодійні внески з учасників.

79333146_3275578572515194_1126552351029592064_o

«Добра страва»– власники закладів обирають в меню страву, відсоток з якої наприкінці місяця перераховують на допомогу нашим маленьким підопічним.

79871355_3292408837498834_8946897905315217408_n

Фандрайзингові волонтерські марафони.

Фонд постійно бере участь у  благодійних марафонах,  марафонці-фандрайзери бігають задля популяризації здорового засобу жіття та збирають кошти на проекти фонду.

ПІДТРИМКА ВОЛОНТЕРСЬКИХ ІНКЛЮЗИВНИХ ПРОЕКТІВ.

Проект Inclusion Band

Підопічний незрячі діти “Кожен Може” захоплюються музикою. Вони співають у  музичному  ансамблі Inclusion Band у Слов’янську. Ця  інклюзивна ініціатива отримала від фонду “Кожен Може” музичні інструменти, які були придбані на кошти благодійників.

В ансамблі беруть участь діти та молодь від 10 до 20 років. Основний склад 12 людей, серед яких з порушенням зору(в тому числі і тотально незрячі) і умовно здорові.

Проект “Діти.Радість.Розвиток” 

Волонтерський інклюзивний проект для  дітей з інвалідністю, які постраждали від війни в Україні, з соціально незахищених родин, а також для вмотивованих підлітків з Києва.

Проект створений для всебічного розкриття дитини в інтерактивній формі, в програмі активності  для вдосконалення різних навичок дітей (комунікативних, самопрезентації тощо).

НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА «ВОЛОНТЕРСТВО ДЛЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ»

 Два раунди Kids Leadership Camp– інноваційного проекту неформальної освіти.

Цикл освітніх та творчіх заходів для дітей та підлітків, що має на меті поєднати молодь спільною ідеею розвитку, взаємодопомоги, відповідальності, усвідомленності та толерантності.

Kids Leadership Camp проект для дітей 12-15 років, які постраждали від війни в Україні, а також для вмотивованих підлітків з Києва.  Це акселератор для соціальних, культурних та благодійних проектів, що створені підлітками.

Учасники табору визначали  актуальні соціальні проблеми в Україні та розробили власні соціальні проекти, щоб змінити країну на краще.

Проект  складається з трьох модулів. Перший – «Я – особистість», під час якого з підлітками розбірають цінності кожної дитини, внутрішній світ та інтереси.

Другий модуль – «Я – мрійник», у рамках якого проходять зустрічі зі спікерами, які діляться своїм досвідом просування соціальних проектів та надихнуть дітей на створення своєї справи.

Останній модуль табору – «Я – лідер». Діти планують  свої власні соціальні проекти, у розробці яких їм допомагають ментори.

Результат пілоту Kids Leadership Camp 1.0  одинадцяіть випускників-підлітків, лідерів соціальних проектів.

Kids Leadership Camp 2.0  має 10 випускників, які втілили свої проекти у жіття.

Проекти для школярів.

Волонтери фонду проводять уроки добра в школах  для популярізації волонтерства в Україні.

18197996_10210644869791102_243080281_n

ГРАНТОВА ПІДТРИМКА РОЗВИТКУ ВОЛОНТЕРСТВА.

Проект малих грантів «До Ладу»–  надання малих грантів соціальним ініціативам під лідерством ВПО, спрямованим на інтеграцію в приймаючі громади.  Втілені у життя 6 соціально корисних ініціатив для розвитку громад.

Міжнародний благодійний фонд «Кожен може» оголосив результати Конкурсу на отримання малих грантів з метою впровадження соціально корисних ініціатив «До Ладу».

Головна умова участі в конкурсі полягала у тому, що ініціаторами проекту мали виступати вимушені переселенці зі сходу України.

1. Проект «Друзі природи’ від ГО “Д.О.М.48.24»,  м.Івано-Франківськ.

2. Проект «Соціальна програма реабілітації для дітей з особливими потребами» від ініціативної групи м.Львова.

3. Проект «Створення паркової зони на території села Віта-Поштова» від ініціативної групи села Віта-Поштова, Києво-Святошинського району, Київської області.

4. Проект «Читальня – центр громадської активності села» від ініціативної групи села Левківка, Харківської області.

5. Проект «Кіно-клуб в Пущі Водиці» від ініціативної групи м. Києва.

6. Поза конкурсом фонд “Кожен Може” підтримав проект розвитку сільских бібліотек.

Будь-який з цих проектів заслуговує на окрему увагу, але має спільну мету: зробити нову «оселю» (у широкому сенсі) більш комфортним, безпечним та привабливим місцем проживання для кожного українця.

«Результати конкурсу на отримання малих грантів «До Ладу» спростовують міф про те, вимушені переселенці – це тягар для країни,  та дають змогу побачити в цьому явищі великий ресурс для розвитку місцевих громад і країни в цілому».

ПІДТРИМАЙТЕ РОЗВИТОК КУЛЬТУРИ БЛАГОДІЙНОСТІ ТА ВОЛОНТЕРСТВА, НАТИСНІТЬ НА КНОПКУ:

Donate

Watch Dragon ball super